Jeszcze tylko do jutra potrwa Walne Zgromadzenie Członków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, które w tym roku odbywa się w Krakowie. Podczas Walnych Zgromadzeń omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące środowiska drogowego, a także podejmowane są ważne uchwały. Konwent Dyrektorów ZDW, w tegorocznym zebraniu, reprezentują: Zbigniew Tabor – dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, Paweł Katarzyński – dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu oraz przedstawiciel Konwentu.




